Střední zdravotnická škola v Opavě je příspěvkovou organizací zřizovanou Moravskoslezským krajem.

1. kolo přijímacího řízení


Praktická sestra

seznam přijatých uchazečůpořadí všech uchazečůvzor odvolánípřijatí po autoremeduře

po náhradním termínu

seznam přijatých uchazečůpořadí všech uchazečů


Zdravotnické lyceum

seznam přijatých uchazečůpořadí všech uchazečůvzor odvolánípřijatí po autoremeduře


Ošetřovatel

seznam přijatých uchazečůpořadí všech uchazečůvzor odvolánípřijatí po autoremeduře

Tak to vyšlo – jsi přijatý/á! Raduj se, oslavuj, ale nezapomeň nám co nejdříve donést zápisový lístek, ať víme, že jsi NÁŠ!  Pokud ho k nám nedoneseš do 10.května 2023 u oboru OŠETŘOVATEL a do 16.5.2023 u oboru PRAKTICKÁ SESTRA nebo ZDRAVOTNICKÉ LYCEUM (můžeš ho do tohoto dne poslat taky poštou), přijmeme místo tebe dalšího zájemce. Zápisový lístek dostaneš na své ZŠ. Pokud už jsi mimo základní školu, musíš si o něj požádat online na krajském úřadu – žádost o zápisový lístek.

Pozor!!! Zápisový lístek můžeš uplatnit jen na jednu školu. Pokud budeš přijat na základě odvolání na jinou školu, vydáme ti ho zpět.

Nevyšlo to – jsi nepřijatý/á? Nebuď smutný/á, naděje umírá poslední. Vyčkej na oficiální rozhodnutí ředitelky školy, které přijde ti přijde poštou. Na našich stránkách najdeš vzor pro odvolání – to vyplň, podepiš ty i tvůj zákonný zástupce a do tří pracovních dnů doruč na sekretariát Střední zdravotnické školy. Stává se, že přijatí žáci neodevzdají zápisový lístek, a tak uvolní místo pro ty pod „čarou“. Odvolání nepodávej dřív, než máš v ruce rozhodnutí o nepřijetí. Nemohli bychom takové odvolání přijmout.

INFORMACE pro uchazeče oboru PRAKTICKÁ SESTRA či ZDRAVOTNICKÉ LYCEUM: Rozhodnutí o nepřijetí si můžeš vyzvednout osobně na sekretariátě školy
v úterý 2.5.2023 od 10,00 – 16,00 hodin
a ve středu 3.5.2023 v době od 6,30 – 16,00hodin.
Nevyzvednutá rozhodnutí o nepřijetí budou následující den odeslána poštou.